Září 2007

1. blog

14. září 2007 v 15:12 xX.spřátelené blogy.Xx

http://denikmcs.blog.cz/


Můžeme ho dělit na dvě části

6. září 2007 v 12:44 xX.Satanismus.Xx

Satanismus můžeme rozdělit na dvě části.První je satanismus,který dnes již zanikl.Je to satanismus,dbající starých tradic,kultur,zvyků.Dle starého satanismu byl Satan anděl,který se oddělil od boha,protože se mu nelíbilo jak je krutý.Lidé se k němu pak modlili,symbolizoval sílu,svobodu a intelektuální povznesení.Starý satanismus vznikal tajně převážně v 13 až 14 století.Katolická církev však neunesla tuto myšlenku ani to,že by nějaká církev mohla být silnější a prohlásila satanismus za zlo…Od toho se odvíjí novodobý satanismus.Novodobým zakladatelem je Aleister Crowley, který učinil číslo 666 velmi populárním. Říkal o sobě, že je nejhříšnější a nejzvrácenější člověk na světě. Jeho motto zní: "Dělej, co chceš!" V roce 1912 vstoupil Crowley do německé tajné společnosti Ordo
Templi Orientis, v níž jako představitel její britské části proslul svou sexuální výstředností. V roce 1920 založil " Opatství Thelema ", které však bylo kvůli sexuálním orgiím zakázáno. Cílem jeho života bylo zničit křesťanství a nastolit satanismus. Tento akt však nebyl úspěšný. Jeho spisy studoval Anton Szandar LaVey a je zakladatelem oficiální satanské církve v Californii v USA a také autorem Satanské bible. Satanisty můžeme rozdělit do 3 skupin: a) veřejný satanismus-pouhé hraní a show, např LaVey a Crowley; b) čarodějnické skupiny:předkřesťanské náboženstí a příroda, bíla magie-dobro, černá magie-zlo; c) tvrdozrní satanisté: např. Sean Sellers-už jako malý vyvolával Satana a pil lidskou krev; zabíjejí lidi(děti, novorozeňata)

Jejich oběti jsou lidské i zvířecí. Věří, že jejich požitím se stanou silnějšími. Milují spojení sexu a utrpení. Satanisté mají vlastní svátky: 7.ledna-svátek sv.

Winebala-krvavý, zvířecí nebo lidská oběť. 17.ledna-Satanovy oslavy,při kterých jde o zneužití dívky ve věku7-17 let, zneužití anální, vaginální, orální; Takovýchto svátků mají 19 za rok.
Satanisté poslouchají metalovou hudbu, např. skupinu Slayer a jejich song Hell Awaits

Jejich poznávací znamení jsou např.: číslo 666, pentagram, hákový kříž, Neronův kříž, ke psaní používají tajná runová písma, píší zprava doleva, mezi sebou se poznávají tzv. rohatou rukou-paroháč. Jejich zákony:

Satanské devatero:
1)Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání.
2)Satan znamená živoucí existenci, nikoli vymyšlené spirituální báchorky.
3)Satan znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam.
4)Satan znamená laskavost,k těm, kdo si ji zasluhují, nikoli lásku, vyplýtvanou na nevděčníky.
5)Satan znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře.

6)Satan znamená odpovědnost vůči odpovědným, nikoli péči o psychické upíry.
7)Satan znamená člověka jako pouhé zvíře, někdy lepšího, mnohem častěji však horšího než ti, kdo kráčejí po čtyřech, člověka, jenž se díky božskému, duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem.
8)Satan znamená všechny tzv. hříchy, jelikož vedou k fyzickému, mentálnímu nebo emočnímu uspokojení.
9)Satan je nejlepším přítelem, jakého kdy církev měla, jelikož ji po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu.

Satanisté své zrádce zabíjejí.Je to velice atraktivní sekta pro mnohé, zvláště mladé lidi, ale je také velice nebezpečná.Se satanismem je velice úzce spjat vampyrismus a lykantropie,což jsou dnes všem známí upíři a vlkodlaci.Bývá tomu jest proto,že satanisti jsou většinou velice suroví a rádi pijí krev,či koušou druhé a jestliže by byl někdo,postižen nemocí vampyrismu či lykantropie,mohl by se mezi nimi snadno ztratit a nikdo by nevěděl o jeho nemoci,či psychickém
postižení.Satanismus je jako takový spjat se sexem,tzv. červenou magií.Při provozování takovéto magie je neúspěch,když muž dojde k vyvrcholení a ženě se to většinou nelíbí.Satanisté mají dva jazyky,kterými mluví.Prvním je latina,jelikož to byl jazyk vzdělaných lidi.Druhým jazykem je enochiánština,což je speciální satanský jazyk,který je satanisty velice střežen.Mluví jím často,avšak málokoho ji učí.Satanisté uctívají nejen satana,ale i Baala,Beliaha a Balzaka.Tito páni podsvětí znázorňují 4 různé magie.Voda,oheň,země,vzduch.Pak existují ještě odrůdy magií,jako krvavá magie,či nekromancerství.Satanisté často nesnáší slunce,bývají uzavření do sebe a velice často ovládají satanské bojové umění,které má za cíl jediné-zabít.Při tomto umění se satanista cvičí různé techniky (i vojenské),které zasahují citlivá místa (např. zrak,sluch,srdce,mozek,hlavu) a během 5 vteřin dokáží naprosto pacifikovat člověka.Styl muziky satanismu je ghotic muzika,heavy metal,či extréme heavy metal.Tyto skupiny často zpívají o smrti,utrpení,či nenávisti vůči ostatním lidem.Pro satanisty jsou lidé jen něco jako plevel a oni sami se stydí za to,že jsou lidmi.Jsou

často až apatičtí.Sekty satanismu se rozdělují na dva typy.Klasicka sekta tak,jak ji známe a sekta jako klan.V klanové sektě vládne monarchie,čili nějaká královna/král,který má moc v tomto klanu-sektě.Z takovéto sekty se dá odejít a tresty nejsou až tak přísné.Po ČR je přes 100 klanů (v Ústí např. Klan Černé Růže,či Krvavý Bojovník).V klanech se dává za úkol být dokonalejším člověkem.Umět se bránit,být intelektuálně povznesen,má však některé rituály společné se sektou,hlavně krvavou magii a nekromancii.A na závěr,klasická ukázka řeči v enochiánštině (převzato z krvavého Rituálu smrti): Es numine dei nostri.De fai k´stie fay Baal,de fai satie Balzak!Ur´sai!


Nightwish

4. září 2007 v 13:04

Nightwish je finská symfonicko-metalová kapela. Myšlenka "Nightwish" se zrodila jedné červnové noci roku 1996 kdy seděl klávesák a skladatel Tuomas Holopainen se svými přáteli u ohně. Společně nahráli demo, které podle první písně pojmenovali právě "Nightwish". V té době měla kapela tři členy: Tuomase, operní zpěvačku Tarju Turunen a kytaristu Erna "Emppu" Vuorinena.

Nightwish měli být původně pouze akustickým náladovým projektem, avšak nakonec se rozhodli jinak - přibrali do sestavy bubeníka Jukku Nevalainena a baskytaristu Samiho Vänsku. Samiho po pár letech nahradil basák a zpěvák kapel Tarot či Sinergy, Marco Hietala, a místo Tarji, která byla nakonec (r. 2005) z kapely vyloučena pro "komerční přístup" a "neúctu k fanouškům", byla počátkem roku 2007 oznámena nová zpěvačka Nightwish, Švédka Anette Olzon.

Správná definice hudebního stylu Nightwish je sporná. O skupině se tvrdí, že je to zčásti gotic metal symphonic metal a power metal. symphonic metalovádefinice je založená na tom, že Nightwish používají nástroje a styl zpěvu z klasické hudby a filmových melodií. Povznášející fantasy témata, epická atmosféra, vysoké vokály, kytarová a klávesová sóla a rychlý, melodický styl hudby, zvláště na posledních třech albech zařazuje Nightwish k power mwtalu, stejně jako některé další finské skupiny, jako například Sonatu Arcticupower metal a mezi jejich fanoušky se řadí gothici stejně tak jako metalisté. Sopránový zpěv je v power metalugothic metalovýchTristania nebo Theatre Of Tragedy. Tuomas Holopainen jednou popsal hudbu Nightwish jako "melodic heavy metal s ženskou zpěvačkou". či Stratovarius. Označení žánru jako gotic metal používají obvykle časopisy jako Kerrang, protože mnoho jejich písní, obzvlášť na aktuálnějších albech, v sobě mají temný pocit, neobvyklý pro kapelách jako také vzácností, ve srovnání s obvykle používanou mužskou fistulí, a jsou obvyklejší v

Nová éra hudebního stylu Nightwish začala s albem century child a ještě více se rozvinula na Once. Kytary byly více v pozadí a byly zjednodušeny na nižší rytmický zvuk blízký spíše modernímu hard rocku než starému melodickému power metalovému stylu, hlavní Tarjiny vokály ztratily něco ze svého operního řízu a přiblížily se více standardnímu rockovému ženskému zpěvu. Mužský zpěv v podobě nového basáka Marca Hietaly, přidal do některých písní nový, tvrdší rozměr. Zasněná fantasy témata starších Nightwish byly postupně nahrazeny gothičtějšími obrazy děje. Vedoucí člen skupiny, Tuomas Holopainen, řekl v jednom rozhovoru, že nové album bude mít hodně společného s albem posledním (Once). Kapela si například zachová nový druh tvrdších písní (jako Wish I Had An Angel nebo Planet Hell), ale budou zde i jemnější balady. Nové album také zahrnuje mnoho hostujících umělců orchestrálních částí - v tom samém rozhovoru Tuomas řekl, že při nahrávání Once měli k dispozici 18 sboristů, a ještě to nestačilo.


Hilary Duff

3. září 2007 v 19:28 xX.Hilary Duff.Xx

Hilary Duff

herečka, zpěvačka

Datum narození: 28.09.1987 Místo narození: Houston, USA Znamení: VáhyHilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Moderní Popelka). V roce 2007 vychází Hilary nejnovější album s názvem Dignity

My chemical romance :0)

2. září 2007 v 17:55 xX.My chemical romance.Xx

My chemical romance je americká skupina, která vznikla v roce 2001na sebe upozornila albumem"I BroughtYou My Bullets..." ale největší sláva přišla s další deskou- "Three Cheers For Sweet Revenge". Kapelu tvoří: zpěvák Gerard Arthur Way(*9.4. 1977) který miluje netopýry, má strach z jehel a proto si nikdy nenechal tetovat. Kytarista Frank Anthony Iero(*31.10. 1981) je vegetarián, má nejvíc tetování z celé kapely, trpí syndromem chronického vyčerpání, lakuje si nehty a používá make-up. Baskytarista MichaelJames Way(*10.9. 1980) trpí astma, je krádkozraký a proto nosí brýle.Kytarista Ray Toro(*15.7. 1977) je jeden ze zakládajících členů skupiny, nosí kontaktní čočky a jeho rodina je z Portorika. Bubeník Robert Bryar (*31.12. 1979 na bicí hraje od tří let a je velkým fanouškem Mr. Beana :))


Frank Anthony Iero

2. září 2007 v 17:00 xX.My chemical romance.Xx

narozen: 31. října 1981 v New Jersey
pozice: kytarista, zpěvák

Celým jménem Frank Anthony Iero vyrostl stejně jako jeho spoluhráči ve městě Belleville ve státě New Jersey a je nejmladším členem kapely. Chodil na střední školu v Severním Arlingtonu a potom studoval Rutgers University, kterou ale nedokončil, protože se chtěl naplno věnovat hraní v My Chemical Romance.

V různých kapelách hraje stejně jako Gerard Way už od 11 let, maminka mu dovolila zkoušet v jejich sklepě. Hrál v Pencey Prep, Hybrid, Sector 12, I Am a Graveyard a Give Up the Ghost. V současnosti má kromě MCR ještě svojí kapelu Leathermouth a vydavatelství Skeleton Crew. Do MCR přišel poté, co se kapela rozhodla, že chce rozšířit svůj zvuk a mít tři kytary. Dvě písničky s nimi hrál už na prvním albu.

Frank byl jednu dobu spolubydlícím Mikeyho Waye. Nyní je zasnouben s Jamiou Nestor. Má rád čtení knih, mimo jiné sérii knih o Harrym Potterovi, a má spoutu tetování. Například na zádech má vytetováno "Keep the faith" a velkou Halloweenskou dýni, protože se narodil v den Halloweenu.

Nedávno Frank musel ze zdravotních důvodů odvolat svou účast na turné po Japonsku a Austrálii, zastoupil ho kytarista z Drive By. Frank obdivuje frontmana Green Day Billieho Joe Armstronga. Z jiných skupin poslouchá například Black Flag, American Nightmare, The Bouncing Souls nebo The Beastie Boys.My chemical romance

2. září 2007 v 14:24 xX.My chemical romance.Xx

My Chemical Romance

Členové

Bob Bryar - bicí

Frank Iero - kytara

Gerard Way - zpěv

Mikey Way - basa

Ray Toro - kytara

Kapela byla založena v roce 1999 v New Jersey. V roce 2002 vypadli debutové album "I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love". Deska se stala hitem undergroundové scény a My Chemical Romance byli doslova zaplaveni nabídkami od různých vydavatelství. Pak v roce 2003 vydalí další CD. V roce 2004 vyšla deska "Three Cheers For Sweet Revenge". Gerard, ve snaze dostat se z deprese, propadl alkoholu a drogám. Po návratu z Japonska se rozloučil s kapelou a nevěděl, co bude dál. Ve stejné době, po návratu do New Jersey, požádali členové kapely Matta Pelissiera, jednoho ze zakládajících členů kapely, aby odešel. Matta nahradil Bob Bryar, který pracoval jako technik kapely The Used. Mezitím, za pomoci terapeutů a Anonymních alkoholiků, Gerard přestal s pitím i drogami. Kapela se znovu spojila v Kalifornii, aby natočila video k jejich prvnímu singlu "I´m Not Okay (I Promise)".Bob Bryar

2. září 2007 v 14:23 xX.My chemical romance.Xx

Bob Bryar

Jméno: Bob Bryar
Věk: 26
Narozky: 31.prosince 1980
Znamení: kozoroh
Oči: modré
Rodný stát: Illinois


Ray Toro

2. září 2007 v 14:21 xX.My chemical romance.Xx

Ray Toro

Křestní jméno: Raymond

Příjmení: Toro

Rodné město: Kearny, New Jersey

Narozky: 15.června 1977

Znamení: rak

Oči: hnědé

Věk:30

Výška: 168cmMikey Way

2. září 2007 v 14:19 xX.My chemical romance.Xx

Mikey Way

Křestní jméno: Michael
Prostřední: James
Příjmení:Way (je to Gerardův brácha)
Rodné město: Newark, New Jersey(narozen v Newarku, ale vyrůstal v Belleville)
Narozky:10.září 1980
Věk: 26
Znamení: panna
Oči: hnědé
Oblíbené kapely: Smashing Pumpkins, Oasis, The Misfits, Radiohead, Blur, and The Smiths.


Aiden

2. září 2007 v 14:14 xX.Aiden.Xx

Členové
Wil Francis - Vocals
Jake Wambold - Guitar
Jake Davison - Drums
Nick Wiggins - Bass Guitar
Angel Ibarra - Guitar
Ex-členové
Max (Vocals)
Scott Cemens (Vocals)
Diskografie
Our Gang's Dark Oath (2004)
Nightmare Anatomy (2005)
Něco o...
Aiden pochází z Seattle, Washington a hrají emocore. Aiden začali hrát na jaře 2003 na turné jako kamarádi: Jake W., Angel, Jake D. and Will. Pouze s peti písněmi už hráli v roce 2003 svou první šou. Jsou pojmenovaný podle toho malýho kluka z Kruhu/Aidan/. Po vydání Our Gang's Dark Oath dosáhli velkého úspěchu. Rok 2004 byl pro Aiden velice náročný a bezprostřední. Odehraly stovky šou, natočili dva videoklipy a upoutali svou pozornost na Victory Records. Aiden vstoupili do studia v březnu 2005. Producent /byl producentem i na prvním albu/ pracoval se skupinou už od začátku. Písně na albu jsou o bolesti, temnotě, nesmrtelnosti a nápravě. Píseň From Die Romantic je věnována pro jejich přítele, jehož sebevražda je zapomenuta, Genetic Desingn For Daying je takový dopis pro otce, který žádá o odpuštění. Pro videoklip Last Sunrise našli inspiraci ve filmu Královna prokletých.


Frank Iero

2. září 2007 v 14:13 xX.My chemical romance.Xx

Frank Iero

Křestní jméno: Frank

Prostřední: Anthony

Příjmení: Iero

Narozky: 31.října, 1981

Rodné město: Belleville, New Jersey

Znamení: štír

Oči: světle hnědé

Věk: 25

Úloha v kapele: 2.kytaraGerard Way

2. září 2007 v 14:12 xX.My chemical romance.Xx

Gerard Way

Křestní jméno: Gerard
Prostřední: Arthur
Příjmení: Way
Rodné město: Newark, New Jersey
(narozen v Newarku, ale vyrůstal v Belleville)
Narozky: 9.dubna 1977
Znamení: beran
Oči: zelenohnědé
Věk:30
Úloha v kapele: vokáli, texty
Oblíbené kapley: Iron Maiden, The Cure, Morrisey, & The Misfits