Frank Anthony Iero

2. září 2007 v 17:00 |  xX.My chemical romance.Xx

narozen: 31. října 1981 v New Jersey
pozice: kytarista, zpěvák

Celým jménem Frank Anthony Iero vyrostl stejně jako jeho spoluhráči ve městě Belleville ve státě New Jersey a je nejmladším členem kapely. Chodil na střední školu v Severním Arlingtonu a potom studoval Rutgers University, kterou ale nedokončil, protože se chtěl naplno věnovat hraní v My Chemical Romance.

V různých kapelách hraje stejně jako Gerard Way už od 11 let, maminka mu dovolila zkoušet v jejich sklepě. Hrál v Pencey Prep, Hybrid, Sector 12, I Am a Graveyard a Give Up the Ghost. V současnosti má kromě MCR ještě svojí kapelu Leathermouth a vydavatelství Skeleton Crew. Do MCR přišel poté, co se kapela rozhodla, že chce rozšířit svůj zvuk a mít tři kytary. Dvě písničky s nimi hrál už na prvním albu.

Frank byl jednu dobu spolubydlícím Mikeyho Waye. Nyní je zasnouben s Jamiou Nestor. Má rád čtení knih, mimo jiné sérii knih o Harrym Potterovi, a má spoutu tetování. Například na zádech má vytetováno "Keep the faith" a velkou Halloweenskou dýni, protože se narodil v den Halloweenu.

Nedávno Frank musel ze zdravotních důvodů odvolat svou účast na turné po Japonsku a Austrálii, zastoupil ho kytarista z Drive By. Frank obdivuje frontmana Green Day Billieho Joe Armstronga. Z jiných skupin poslouchá například Black Flag, American Nightmare, The Bouncing Souls nebo The Beastie Boys.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama