Můžeme ho dělit na dvě části

6. září 2007 v 12:44 |  xX.Satanismus.Xx

Satanismus můžeme rozdělit na dvě části.První je satanismus,který dnes již zanikl.Je to satanismus,dbající starých tradic,kultur,zvyků.Dle starého satanismu byl Satan anděl,který se oddělil od boha,protože se mu nelíbilo jak je krutý.Lidé se k němu pak modlili,symbolizoval sílu,svobodu a intelektuální povznesení.Starý satanismus vznikal tajně převážně v 13 až 14 století.Katolická církev však neunesla tuto myšlenku ani to,že by nějaká církev mohla být silnější a prohlásila satanismus za zlo…Od toho se odvíjí novodobý satanismus.Novodobým zakladatelem je Aleister Crowley, který učinil číslo 666 velmi populárním. Říkal o sobě, že je nejhříšnější a nejzvrácenější člověk na světě. Jeho motto zní: "Dělej, co chceš!" V roce 1912 vstoupil Crowley do německé tajné společnosti Ordo
Templi Orientis, v níž jako představitel její britské části proslul svou sexuální výstředností. V roce 1920 založil " Opatství Thelema ", které však bylo kvůli sexuálním orgiím zakázáno. Cílem jeho života bylo zničit křesťanství a nastolit satanismus. Tento akt však nebyl úspěšný. Jeho spisy studoval Anton Szandar LaVey a je zakladatelem oficiální satanské církve v Californii v USA a také autorem Satanské bible. Satanisty můžeme rozdělit do 3 skupin: a) veřejný satanismus-pouhé hraní a show, např LaVey a Crowley; b) čarodějnické skupiny:předkřesťanské náboženstí a příroda, bíla magie-dobro, černá magie-zlo; c) tvrdozrní satanisté: např. Sean Sellers-už jako malý vyvolával Satana a pil lidskou krev; zabíjejí lidi(děti, novorozeňata)

Jejich oběti jsou lidské i zvířecí. Věří, že jejich požitím se stanou silnějšími. Milují spojení sexu a utrpení. Satanisté mají vlastní svátky: 7.ledna-svátek sv.

Winebala-krvavý, zvířecí nebo lidská oběť. 17.ledna-Satanovy oslavy,při kterých jde o zneužití dívky ve věku7-17 let, zneužití anální, vaginální, orální; Takovýchto svátků mají 19 za rok.
Satanisté poslouchají metalovou hudbu, např. skupinu Slayer a jejich song Hell Awaits

Jejich poznávací znamení jsou např.: číslo 666, pentagram, hákový kříž, Neronův kříž, ke psaní používají tajná runová písma, píší zprava doleva, mezi sebou se poznávají tzv. rohatou rukou-paroháč. Jejich zákony:

Satanské devatero:
1)Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání.
2)Satan znamená živoucí existenci, nikoli vymyšlené spirituální báchorky.
3)Satan znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam.
4)Satan znamená laskavost,k těm, kdo si ji zasluhují, nikoli lásku, vyplýtvanou na nevděčníky.
5)Satan znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře.

6)Satan znamená odpovědnost vůči odpovědným, nikoli péči o psychické upíry.
7)Satan znamená člověka jako pouhé zvíře, někdy lepšího, mnohem častěji však horšího než ti, kdo kráčejí po čtyřech, člověka, jenž se díky božskému, duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem.
8)Satan znamená všechny tzv. hříchy, jelikož vedou k fyzickému, mentálnímu nebo emočnímu uspokojení.
9)Satan je nejlepším přítelem, jakého kdy církev měla, jelikož ji po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu.

Satanisté své zrádce zabíjejí.Je to velice atraktivní sekta pro mnohé, zvláště mladé lidi, ale je také velice nebezpečná.Se satanismem je velice úzce spjat vampyrismus a lykantropie,což jsou dnes všem známí upíři a vlkodlaci.Bývá tomu jest proto,že satanisti jsou většinou velice suroví a rádi pijí krev,či koušou druhé a jestliže by byl někdo,postižen nemocí vampyrismu či lykantropie,mohl by se mezi nimi snadno ztratit a nikdo by nevěděl o jeho nemoci,či psychickém
postižení.Satanismus je jako takový spjat se sexem,tzv. červenou magií.Při provozování takovéto magie je neúspěch,když muž dojde k vyvrcholení a ženě se to většinou nelíbí.Satanisté mají dva jazyky,kterými mluví.Prvním je latina,jelikož to byl jazyk vzdělaných lidi.Druhým jazykem je enochiánština,což je speciální satanský jazyk,který je satanisty velice střežen.Mluví jím často,avšak málokoho ji učí.Satanisté uctívají nejen satana,ale i Baala,Beliaha a Balzaka.Tito páni podsvětí znázorňují 4 různé magie.Voda,oheň,země,vzduch.Pak existují ještě odrůdy magií,jako krvavá magie,či nekromancerství.Satanisté často nesnáší slunce,bývají uzavření do sebe a velice často ovládají satanské bojové umění,které má za cíl jediné-zabít.Při tomto umění se satanista cvičí různé techniky (i vojenské),které zasahují citlivá místa (např. zrak,sluch,srdce,mozek,hlavu) a během 5 vteřin dokáží naprosto pacifikovat člověka.Styl muziky satanismu je ghotic muzika,heavy metal,či extréme heavy metal.Tyto skupiny často zpívají o smrti,utrpení,či nenávisti vůči ostatním lidem.Pro satanisty jsou lidé jen něco jako plevel a oni sami se stydí za to,že jsou lidmi.Jsou

často až apatičtí.Sekty satanismu se rozdělují na dva typy.Klasicka sekta tak,jak ji známe a sekta jako klan.V klanové sektě vládne monarchie,čili nějaká královna/král,který má moc v tomto klanu-sektě.Z takovéto sekty se dá odejít a tresty nejsou až tak přísné.Po ČR je přes 100 klanů (v Ústí např. Klan Černé Růže,či Krvavý Bojovník).V klanech se dává za úkol být dokonalejším člověkem.Umět se bránit,být intelektuálně povznesen,má však některé rituály společné se sektou,hlavně krvavou magii a nekromancii.A na závěr,klasická ukázka řeči v enochiánštině (převzato z krvavého Rituálu smrti): Es numine dei nostri.De fai k´stie fay Baal,de fai satie Balzak!Ur´sai!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LizzieBathory LizzieBathory | Web | 30. prosince 2007 v 23:00 | Reagovat

pekna kktina....davat hudbu do znakov satanizmu....ked pocuvam Slayer a milujem gothic a heavy metal neni som satanistka....mas too mierne pomylene...a este vampyrizmus a lykantropia??to ani medzi satanizmus nepatrii...a nekromancia tiez ne....si precitaj co sem davas a nie len slepo kopiruj!!!!!!

2 Ave Ave | 18. dubna 2008 v 13:32 | Reagovat

je pravda, že je to překopírované a člověk ,který to psal asi nebyl při smyslech, ovšem v něčem se text shoduje se skutečností a to především o rituálech a chováním sekty......

3 Lord Drápkula Lord Drápkula | 24. listopadu 2008 v 18:06 | Reagovat

Tak takovou kokotinu jsem ještě nečel.Enochiánština není žádnej satanistickej jazik nýbrž jazik padlých andělů a nikdo ho nikdy nikoho neučil,vlastně se jej ani kompletně naučit nelze se schopností mluvit tímto jazikem se lidé rodí.A navrch ho ani nelze zapsat takže zápisi v satanské bibli jso psány foneticki.Pro příště doporučuji si věci které napíšeš ověřit u lidí kteří o tom něco vědí.

4 Sajmon Sajmon | 27. prosince 2008 v 11:24 | Reagovat

Ježíši to sou kraviny :D označuješ metalisty za satanisty... to se ovšem pleteš, slečinko...

5 Hnus Hnus | E-mail | 1. března 2009 v 21:35 | Reagovat

co to je za sracky dyt to neni vubec pravda  to ti nakecali naky krestani ne ??????? tjo vetsi mrdky sem necet  

a Heavy metal neni satanistickej kdyz uz a ne sici metalisti sou satanisti chjo

6 zuzka zuzka | E-mail | 21. srpna 2009 v 19:39 | Reagovat

satanismus-pouhé hraní a show??? O věcech,o kterých absolutně nic nevíš by ses neměla ani zmiňovat! Nehledě na to,že jsi ten článek ani sama nenapsala!

7 zuzka zuzka | E-mail | 21. srpna 2009 v 19:45 | Reagovat

Nechápu,proč si většina lidí pod pojmem satanismus představuje jen zabíjení a násilí! To si radši přečtěte normální bibli,najdete tam keců a zvráceností až dost! Satanismus si aspoň nehraje na něco,co neni!

8 Adéla Adéla | 6. března 2010 v 15:21 | Reagovat

to je vtipný, celý článek je protkaný nesmírně vtipnými frázemi a blbostmi spletenýma tak že to není možný:D:D
enochiánština jako jazyk satanistů(čekala jsem že tam bude napsáno že 1.satanistou byl RudolfII), Crowley jako satanista co o sobě tvrdil že je bla..bla...bla, ty svátky jsou taky dobré, ale coby pomluva je to nesmírně hloupé a nízké.

9 michal michal | 7. prosince 2011 v 22:49 | Reagovat

náhodou dobrej článek,jestli je vše do detajlu pravda nezkoumám, ale v kostce musim souhlasit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama